MeriLife Studio | Французькі натяжні стелі, Львів

Ціни

Замiри натяжних стель

Замiр стелi…

для того, щоб оцінити її вартість з допомогою Калькулятора натяжних стель можна зробити і самостійно. Що правда, це в тому разі, якщо ця стеля має нескладну геометричну форму – прямокутник, коло… тощо.
В разі, якщо конструкція майбутньої натяжної стелі передбачає складні переходи, радіуси і криволінійності, то можна звернутися до креслень дизайнера, який їх проектував, або ж до спеціаліста нашої компанії. Зробити це можна за телефоном.

( 097 ) 31 30 803, ( 093 ) 85 86 574.

 

Як ми це робимо

Замір натяжної стелі є обов’язковим у всіх випадках без винятку. Оскільки всі полотна ПВХ виготовляються індивідуально за кресленням, а тканинні відрізняються за точними розмірами, ми несемо повну відповідальність за стелю. Тому нам важливі точні розміри приміщень.
Замір проводиться у зручний для вас день і час. У замірника з собою завжди є каталоги всіх видів натяжних стель і сертифікати. Менеджер – замірник  докладно розповість вам всю необхідну вам інформацію, і розрахує вартість стель. Ви так само можете укласти договір із замірником на місці і узгодити зручний день і час монтажу вашої стелі.

 

 

 

 

 

 

Звернiть увагу, що замiри в межах мiста повнiстю безкоштовнi!

 

Наша велика перевага перед іншими компаніями в тому що наші менеджери особисто “ведуть” об’єкт – починаючи з виїзду на замір приміщень, укладення договору, контроль монтажу і підписання акта прийому-здачі приміщень. Таким чином клієнт завжди може обговорити деталі вже зі знайомим йому менеджером, а не з віртуальним “представником компанії”.
Цінова політика компанії орієнтована на максимальну вигоду для клієнта і відмінну якість робіт. Її Ви можете оцінити по фотографіях наших робіт! Якщо у вас є питання – телефонуйте і наші менеджери Вам все детально розкажуть.
Детальну інструкцію з проведення замірів для натяжних стель можна завантажити тут, або переглянути в розділі для дилерів.

 

 

Виклик замiрника

Виклик замiрника 097 31 30 803

Щоб самостiйно зробити замiр

 

 

 

 

 

…майбутньої натяжної стелі, слід виміряти довжину кожної зі сторін стелі, окремо довжину криволінійностей, якщо вони є. Обчислити площу фігури. Отримані дані внести в Калькулятор натяжних стель і оцінити вартість натяжної стелі з різних матеріалів.
Окремо зауважимо, що для виробництва стелі такий замір не підходить. В кресленнях повинні бути присутні діагоналі фігури і деякі інші виміри, в залежності від конфігурації стелі.

Те, що ми робимо найкраще...