MeriLife Studio | Французькі натяжні стелі, Львів

Виробники

Виробники матерiалiв для натяжних стель

Виробники натяжної стелі і виробникі плівки для натяжних стель – це дві абсолютно не пов’язані між собою компанії. В першому випадку – це величезні корпорації, які виготовляють плівку ПВХ чи текстильну матерію. Далі через дилерів і посередників ці матеріали у вигляді рулонів потрапляють до країни, де живе кінцевий споживач – тобто ми з вами. І вже тут за індивідуальними розмірами виробники стель – невеличкі приватні фірми – виготовляють саму стелю.

Якщо між виробниками натяжних стель як таких особливої різниці крім назв і гасел немає, то між виробники матеріалів між собою дуже відмінні. До того ж існує багато торгових марок, які традиційно відносяться до виробників, але насправді, такими не є.
Тут ми представимо вам абсолютно всі бренди, відмітимо тих, поставки кого здійснюються в Україну.

Eвропейськi натяжнi стелi – якiсть в прiоритетi

Німецькі натяжні стелі представлені виробниками ECOfolie , Pongs і Renolit . Продукція повністю сертифікована і відповідає всім державним стандартам. Багата кольорова палітра робить німецькі стельові системи придатними для установки в різних інтер’єрах. Традиційно якісно.
Італійські натяжні стелі – це безліч шикарних фактур , кольорів і полотна відмінної якості. Експресивні стелі від Malpensa – кращі , вологостійкі , морозостійкі, міцні , красиві … При правильній експлуатації італійські полотна можуть прослужити близько півстоліття , не доставляючи ніяких турбот.
Французькі натяжні стелі виготовляються за запатентованим технологіям на європейському обладнанні . Шикарні стелі брендів CTN і SEF виглядають дивовижно, при цьому практичні і прості в обслуговуванні. Виробники натяжних стель надають на плівку десятирічну гарантію .

Натяжні стелі з Тайвані отримали сьогодні широке поширення.

Бельгійські натяжні стелі – яскравий приклад поєднання помірної ціни та європейської якості . У тренді натяжні стелі від Поліпласт і Mistral – ця продукція створена для тих, хто розуміє толк в якості життя і не витрачає гроші даремно.

Натяжные потолки из Швейцарии — еталон якості і надійності.

Производители натяжных потолков

На жаль, ми не дамо Вам порад, як визначити виробника натяжних стель, по зовнішньому вигляду це досить складно. Однак, ми представляємо виробників стель, чиї полотна використовуємо ми. Виробники натяжних стель, представлені в асортименті компанії “MeriLife Studio”:

Pongs Textil (Германия)

Компанія Pongs Textil є підрозділом компанії Pongs і займається безпосередньо виробництвом матеріалу для натяжних стель. Компанія забезпечує виробництво і безперервну поставку інноваційної продукції, яка користується постійно високим попитом на ринку.Mattfolie, Lackfolie и Descor полотна цих брендів виготовляє німецька фірма Pongs Textil GmbH. Знаменита німецька якість, передові технології виробництва, вражаючий досвід роботи (компанія була заснована в 1913 році!)- продукція компанії отримала широке визнання у споживачів

Перейти на сайт компанії Pongs Textil

CTN (Франція)

Натяжні стелі CTN і їхня компанія-виробник, є визнаними лідерами європейського ринку в області виробництва плівки ПВХ для натяжних стель. Завдяки вдосконаленню технології виробництва і постійної модернізації обладнання, фахівцям компанії вдалося домогтися чудової якості продукції. Французький виробник ПВХ плівки CTN™ – Creations et Techniques Nouvelles вже більше 30 років на ринку натяжних стель. В цих натяжних стелях втілені всі сучасні технології виробництва. Компанія спеціалізується на виробництві матових, сатинових і глянцевих полотен.

Перейти на сайт компанії CTN

Натяжні стелі RENOLIT (Німеччина)

RENOLIT – міжнародний лідер в області виробництва високоякісної плівки ПВХ для натяжних стель. Успіх грунтується на безкомпромісній якості виробленої продукції. Це досягається спеціальними виробничими рецептурами і новітнім обладнанням, завдяки чому натяжні стелі Renolit завжди користуються великим попитомГлянцеві і сатинові фактури з розкішним дзеркальним блиском , імітація напівпрозорого опала і металіка – відмітні особливості цього німецького виробника ПВХ плівки. Виключно однорідна поверхня полотна, більше 140 відтінків – ідеальний варіант для покриття будь-яких приміщень. Компанія RENOLIT є світовим лідером у виробництві високоякісних пластиків і супутніх товарів для різного застосування.
Компанія була заснована як незалежний сімейний бізнес 60 років тому в Німеччині. На даний момент RENOLIT має представництва по всьому світу, 40000 співробітників у більш ніж 30 виробничих майданчиків і торгових компаній.
Продукція RENOLIT використовується в будівельній і автомобільній галузях, у виробництві меблів, віконних конструкцій, герметизації будівель і плавальних басейнів. RENOLIT так само виготовляє трубки і плівки для медичних цілей. Крім того, продукція RENOLIT використовуються для виробництва канцелярських виробів.

RENOLIT одна з перших компаній почала випускати ПВХ фолії для натяжних стель за оригінальною рецептурою розробленою знаменитої французької будівельною компанією SAS Normalu.
Renolit AG – офіційний сайт http://www.renolit.com

Перейти на сайт компанії  Renolit

SEF™ – Sef unlimited creations (Франція)

За останні 35 років компанія SEF випустила на ринок широкий спектр новітніх матеріалів, в тому числі і унікальну плівку ПВХ для натяжних стель оксамитової фактури. Виробництво SEF базується на фабриці загальною площею 7230 м2, розташованої у Франції в місті Лаваль. Замшеві стелі, які виготовлені у Франції. І говорить дуже багато. Тут поєднуються елегантна витонченість, висока якість і практичність використання. Елітні натяжні стелі від компанії CEF – сама досконалість. Як і все французьке…За останні 35 років компанія SEF випустила на ринок широкий спектр новітніх матеріалів , в тому числі і унікальну плівку ПВХ для натяжних стель оксамитової фактури. Виробництво SEF базується на фабриці загальною площею 7230 м2, розташованої у Франції в місті Лаваль . В середньому тут виробляється близько 4,5 000 000 м2 плівки ПВХ в рік.

Перейти на сайт компанії

Alkor Draka (Голландия)

Виробництво Алькор Бійка розташовується в провінції Енкхейзен північній частині Голландії. Компанія працює на ринку більше п’ятдесяти років, і за цей час їй вдалося накопичити значний досвід і вивести високоякісну плівку ПВХ на світові ринки збуту. ALKOR DRAKA є частиною корпорації Vulcan.
Vulcan працює c пластиковими та Ламінаційна технологіями з 1948 року.
ALKOR DRAKA спеціалізується на виробництві ПВХ та інших матеріалів поліолефінів для канцелярського приладдя, технічних і медичних ринків з 1947 року. Протягом більш ніж 50 років, напрацьований великий досвід і завойовано довіру європейських споживачів.

Виробничі потужності ALKOR DRAKA представлені в декількох країнах Євросоюзу.
Виробництвом ПВХ полотен для натяжних стель займаються Французьке (ALKOR DRAKA FRANCE) і Нідерландське (ALKOR DRAKA BV) підрозділу компанії.

Перейти на сайт компанії

Malpensa (Италия)

Компанія Мальпенса є одним з найбільших в Італії постачальників плівки ПВХ для натяжних стель. Компанія забезпечує прекрасну якість продукції і демократичний рівень цін.Якщо ви хочете знайти оптимальне співвідношення ціни та якості, то вам відмінно підійде недороге полотно Malpensa ( Мальпенза ) . Стелі цього італійського виробника займають провідне місце на європейському ринку в середньому ціновому сегменті.Унікальні за своїм складом стелі . Дуже тонке полотно , завдяки чому шви не помітні. Ексклюзивно . Тільки в білому кольорі. Лакові, матові і сатинові полотна класу LUX ​​.

Перейти на сайт компании Malpensa

Cerutti (Италия)

Виробник однойменних безшовних тканинних стель Cerutti. Виготовляються такі стелі з армованого нейлоновими нитками полотна, просоченого з двох сторін спеціальним складом.

Перейти в раздел

Descor (Германия) 

Виробник однойменних безшовних тканинних стель Descor. Дані стелі мають високу міцність, навіть у порівнянні з натяжними стелями ПВХ, і являють собою тканину, оброблену зносостійким поліуретаном.

Перейти в раздел

Clipso (Швейцария)

Виробник однойменних безшовних тканинних стель Clipso. Такі стелі виготовлені з тканини з мікро перфорацією, завдяки чому мають звуковбирний ефект.

Перейти в раздел

Китайські натяжні стелі Gline

Натяжні стелі з Китаю Gline одні з найбільш затребуваних російськими споживачами . Демократичні ціни , ширина полотна до 6 м, європейська якість – ця компанія перевернула громадську думку про китайських натяжних стелях !

Перейти в раздел

BARRISOL (Франція) – найкращий виробник

Французька фірма Barrisol пропонує своїм клієнтам величезний асортимент матеріалів, серед яких представлено 7 видів фактур і близько 90 варіантів колориту. У колекції компанії можна побачити дуже оригінальні і неповторні фактури.

Перейти в раздел

Polyplast (Бельгія) – висока якість

Для виготовлення високоякісних елітних натяжних стель , виробник Polyplast використовує тільки сучасні матеріали та новітні технології, щоб гарантувати високу якість продукту і доступну ціну .

Перейти в раздел

Lackfolie (Германия) – многообразие цветов

На вітчизняному ринку з виготовлення натяжних стель, займає лідируючу позицію німецька торгова марка Lackfolie . Виробник пропонує своїм клієнтам великий вибір кольорів .

Перейти в раздел

Eline – Российские потолки

В асортименті представлена ​​глянцева, матова і сатинова фактура, яка дозволяє вибрати оптимальний варіант для будь-якого приміщення . Головною особливістю і перевагою натяжних стель від компанії Eline є доступна ціна , тому кожен може собі дозволити придбати елегантний і вишуканий натяжна стеля.

Перейти в раздел

Clipso (Швейцария)

Виробник однойменних безшовних тканинних стель Clipso. Такі стелі виготовлені з тканини з мікро перфорацією, завдяки чому мають звуковбирний ефект.

Перейти в раздел

Clipso (Швейцария)

Виробник однойменних безшовних тканинних стель Clipso. Такі стелі виготовлені з тканини з мікро перфорацією, завдяки чому мають звуковбирний ефект.

Перейти в раздел

Clipso (Швейцария)

Виробник однойменних безшовних тканинних стель Clipso. Такі стелі виготовлені з тканини з мікро перфорацією, завдяки чому мають звуковбирний ефект.

Перейти в раздел

Те, що ми робимо найкраще…

Те, що ми робимо найкраще...