MeriLife Studio | Французькі натяжні стелі, Львів

Стелі ПВХ

Натяжнi стелi ПВХ

ПВХ (Полівінілхлорид) – це абсолютно гладка плівка. Асортимент ПВХ плівки складається з трьох фактур: матова, глянцева і сатиновая. ПВХ плівка для натяжних стель має властивість збільшувати пластичність при нагріванні. Це дозволяє набагато краще розтягнути її в теплому стані на спеціальний монтажний профіль. Остигаючи, плівка стискається, що дозволяє домогтися максимального натягу.

До того ж, натяжні стелі ПВХ виготовляються з усадкою, що забезпечує додатковbq натяг cтелі після установки. Всі натяжні стелі виробництва Франції, Німеччини, Голландії виготовляються з ПВХ. Цей вид натяжної стелі є найбільш поширеним.


Натяжні стелі ПВХ являють собою стелі, виготовлені зі спеціальної плівки ПВХ (Полівінілхлорид). Ця плівка, має властивості і характеристики, які дозволяють її використовувати як матеріал для стель. Тому, натяжні стелі, плівка яких виготовляється з ПВХ, іноді називають плівковими стелями.

Основними характеристиками плівки, яку можна використовувати в якості стелі, є її екологічна безпека, міцність, а також рівномірність забарвлення і структури матеріалу. Якраз такими характеристиками володіє плівка ПВХ для стель, яка використовується у всьому світі. Стеля з такого матеріалу являє собою однорідну, ідеально рівну поверхню і має вигляд твердої стелі. Вона приховує всі нерівності, перепади плит і перекоси основної стелі в приміщенні.

При цьому, вам не доведеться проводити ніякі додаткові підготовчі роботи в приміщенні, а установка такої стелі займе близько 3 годин. Відсутність будь-яких малярних робіт: очищення старої стелі, вирівнювання штукатуркою, шпаклівка і подальше фарбування, дозволяє легко і швидко встановити натяжну стелю навіть в житловій кімнаті.

На сьогоднішній день ПВХ плівка для натяжних стель виготовляється в багатьох країнах, у тому числі і в Україні. Тому ми представляємо стелі з імпортної плівки (французькі та німецькі стелі), а також українські ПВХ стелі. ПВХ стелі виготовлені в Україні поступаються імпортним аналогам. Насамперед, це стосується рівномірності колірного тону готової стелі (забарвлення). Причому побачити це можна тільки на стелі, яка вже встановлена в приміщенні.

Цей недолік може проявлятися у вигляді неоднорідності поверхні стелі, у вигляді «тіньової хвилі», яка зазвичай буває при фарбування стелі. Однак, з урахуванням того, що більшість людей не є фахівцями в малярних роботах, цей недолік не є для них значущим при виборі ПВХ стель.

Класифiкацiя натяжних стель з ПВХ

 

Всі натяжні стелі можна класифікувати за різними критеріями критеріями:

 

Існує кілька видів фактур ПВХ стель:

матова фактура;
сатиновая фактура;
глянцева фактура (дзеркальна натяжна стеля)
напівпрозора натяжна стеля;
декоративні (дизайнерські) стелі (спеціальні фактури стель, такі як замшеві, металік, і тд. ).

Особливістю плівки ПВХ для стель є те, що вона поставляється в рулонах певної ширини. Технологія виготовлення конкретної стелі ПВХ певної форми, схожа на технологію пошиття одягу. Спочатку проводиться розкрій ПВХ плівки для стелі. Потім стелю виготовляють шляхом зварювання (зпаювання) окремих відрізів плівки на спеціальному верстаті струмом високої частоти. В результаті цього технологічного процесу готові натяжні стелі ПВХ має зварні шви.

Стандартна ширина стель у імпортних виробників від 2,00 до 3,00м для матових ПВХ стель, і 1,50-2,00м для глянцевих стель. Натяжні стелі ПВХ плівка яких виготовляється в Україні, мають ширину тільки до 1,50 м. На сьогоднішній день деякі виробники вже пропонують ПВХ плівку для натяжних стель шириною до 3,50 м. З деякими застереженнями, можна вважати, що це вже безшовні натяжні стелі ПВХ. Такі стелі Ви також можете замовити в нашій компанії.

 

Ширина плiвок ПВХ, виготовлених в Европi:

• Матова – до 325 см (350 см в готовому стелі)
• Сатинова – до 325 см (350 см в готовому стелі)
• Лакова – до 325 см (350 см в готовому стелі)
• Напівпрозора – до 200 см (218 см в готовому стелі)
• Фактурні плівки – до 140 см (150 см в готовому стелі)
• В межах цих значень повинен бути шов. «Невидимих» швів не буває.

Якщо Вам показують каталог або зразок матеріалу, зі словами «цей матеріал буває різної ширини» – це не правда. Всі матеріали всіх ширин робляться на різному обладнанні (ніхто не робить плівку шириною 130 см на каландрі, шириною 200 см). Природно плівки будуть відрізнятися між собою по тисненню і відтінку. Будьте впевнені, Вам встановлять найдешевший матеріал, перевірити це Ви не зможете.

Іншою особливістю ПВХ плівки для натяжних стель є те, що при нагріванні до 50 град.С, вона володіє підвищеною пластичністю. Тому, щоб добитися хорошого натягу полотно для натяжних стель необхідно нагріти. Для цього готовий натяжна ПВХ стелю виготовляють з деякою усадкою, т.е трохи менше реального розміру. На цій особливості плівки заснований принцип установки всіх ПВХ стель. Спочатку визначається рівень майбутньої стелі. Потім закріплюється кріпильний профіль – багет. Після цього, безпосередньо перед установкою, натяжна ПВХ стелю необхідно нагріти. У нагрітому стані плівка стає більш пластичною, і легко розтягується для закріплення в кріпильний профілі. В процесі охолодження, стеля натягується ще сильніше, що забезпечує її мінімальне провисання.

Більш докладно принцип монтажу стель Ви можете дізнатися на сторінці монтаж стель. Так само полотно для натяжних стель може бути виготовлене з інших матеріалів. Зокрема, окрему групу займають тканинні натяжні стелі.

Переваги натяжних стель з ПВХ:

Ідеально рівна і гладка поверхня стелі,
Відсутність розлучень і нерівностей на стелі.
При використанні гарпунного кріплення, при необхідності, дозволяє проводити демонтаж і наступний монтаж стелі без заміни.
Гарантія до 15 років
Термін придатності необмежений.

Недолiки натяжних стель з ПВХ:

Можливість пошкодження (прокол, поріз) при необережному поводженні
Можлива наявність тонких зварних швів.

Замовити натяжні стелі з ПВХ у Львові Ви можете в нашій компанії. Ми встановлюємо всі натяжні стелі ПВХ на імпортний гарпунний і українській штапіковий (клиновий) кріплення. Нагадуємо Вам, що наша компанія пропонує Вам будь-який вид натяжної стелі, залежно від Ваших переваг і можливостей, в т.ч і натяжні стелі ПВХ.

Те, що ми робимо найкраще…

 

 

 

 

Те, що ми робимо найкраще...