MeriLife Studio | Французькі натяжні стелі, Львів

Багаторівневі

Багаторівневі натяжні стелі.
Останнім часом велике поширення одержали натяжні стелі на основі багаторівневих конструкцій.

Багаторівнева стеля —  це популярне рішення дизайну інтер’єру для офісних і житлових приміщень. Багаторівневі натяжні стелі можуть змінити конфігурацію будь-якого приміщення, підкресливши інтер’єр і створивши витончену декорацію.

Кількість рівнів стелі залежить тільки від вашої фантазії і характеристик приміщення. Як правило, використовуються дворівневі і трирівневі конструкції. За допомогою багаторівневих натяжних стель можна створити цікаву систему освітлення. Не обмежуючи кількість світильників, що застосовуються на окремих ділянках, можна отримати гру світла і тіні. Це створить неповторний дизайн.
Дворівневий натяжна стеля дозволяє розділити загальну площу приміщення на окремі зони. Таке рішення актуально як для просторих залів, так і для невеликих віталень. В цьому випадку можна уникнути установки перегородок, т. к. різні рівні стелі і локальне освітлення дозволить візуально виділити різні зони. Наприклад: кухню від їдальні, спальню від вітальні, місце для відпочинку від кабінету. У сфері бізнесу багаторівневі стелі також ефективно вирішують завдання розподілу на зони торгових залів, великих офісів і навіть виробничих приміщень.
Багаторівнева стеля може візуально виправити пропорції приміщення: підняти низьку стелю, скоротити довгу кімнату, розширити вузьку або зробити більш затишним надто просторий зал.

Дворівневі натяжні стелі просто дуже красиві, тому їх застосовують ще й для прикраси інтер’єру. Можливі різні форми, виділення рівнів різним кольором, застосування підсвічувань.

Багаторівневі натяжні стелі
Потреба в  багаторівневі натяжні стелі у нас з’явилися нещодавно, але їх оригінальні стилі і незвичайні форми вже зуміли завоювати популярність. Сьогодні завдяки розвитку технологій і появі нових матеріалів дизайнери отримали відмінну можливість створювати вражаючі інтер’єри з недорогими, але дуже красивими і оригінальними багаторівневими стельовими покриттями.
Особливості багаторівневих стель
Багаторівневий стеля – досить складна конструкція. В якості основи використовується спеціальний багатоступінчастий каркас з оцинкованого сталевого профілю або гіпсокартонних секцій, на який натягується вінілова плівка. При цьому стеля може приймати будь-яку форму, спочатку задуману дизайнером. Зараз великою популярністю користуються натяжні стелі у вигляді хвилі, конуса і арки, які виглядають дуже ефектно і досить легко реалізуються на практиці. Головною особливістю багаторівневих натяжних стель залишається можливість використання ПВХ-плівок різних фактур і кольорів, а також їх комбінацій. Якщо дизайн передбачає наявність складних геометричних форм, то для їх реалізації можуть бути використані додаткові матеріали: обробний пластик, ліплення або пробка. При монтажі багаторівневої стелі увага також приділяється світловому оформленню. Для створення особливих ефектів, візуального розділення кімнати або організації основного освітлення на різних рівнях такого натяжної стелі можуть встановлюватися світильники з розсіюючим або відбиваючим світлом. При цьому на нижні рівні найчастіше монтуються оптоволоконні стрічки, за допомогою яких створюються різні візерунки і малюнки. Переваги багаторівневого покриття Сьогодні багаторівневі натяжні стелі користуються великим попитом і популярністю. І причиною цього є не тільки їх незвичайний і стильний вигляд. Багатоступінчасті конструкції таких стель є чудовою можливістю вирішити відразу кілька дизайнерських завдань, перетворивши приміщення і усунувши його недоліки. Приховування дефектів поверхні Дуже часто при ремонті доводиться шукати різні способи, що дозволяють приховати трубу водопостачання, електропроводку, міжповерхові перекриття, балки, витяжки та інші виступаючі елементи на поверхні стелі. У такому випадку саме монтаж багаторівневої стелі стане найбільш вдалим вибором, так як він дозволяє замаскувати всі нерівності і позбавляє від необхідності змінювати системи комунікацій і переносити труби. Поділ простору на зони Дизайн багаторівневого натяжної стелі дає можливість комбінувати різні форми, фактури і кольори, що можна використовувати не тільки в естетичних цілях, але і в практичних. Завдяки поєднанню різних поверхонь можна домогтися гарного візуального розділення приміщення на певні функціональні зони, що дозволить істотно заощадити на установці спеціальних перегородок. Ексклюзивний дизайн Єдиним обмеженням в оформленні багаторівневого стельового покриття є необхідність його поєднання з інтер’єром приміщення. У всьому іншому його дизайн залежить тільки від переваг і уяви замовника, тому при бажанні можна створити дійсно ексклюзивний і оригінальний дизайн  натяжної стелі, якого ні у кого більше не буде. Популярні багаторівневі натяжні стелі зараз удосконалюються, поліпшуються, тому можна сказати, що в майбутньому попит на них буде тільки збільшуватися. Установка такої оригінальної стелі дозволить зробити оригінальний інтер’єр, який найближчим часом не втратить свою актуальність і привабливість.

Те, що ми робимо найкраще...