MeriLife Studio | Французькі натяжні стелі, Львів

Експлуатація

Експлуатацiя та догляд за натяжними стелями

Щоб ваша стеля служила вам довго і не виникало потреби проводити ремонтні роботи чи взагалі робити заміну полотна, слід дотримуватись нескладних правил і рекомендацій.


Iнструкцiя з експлуатацii натяжних стель

1. Температурний режим приміщення, в якому встановлені натяжні стелі ПВХ повинен бути в межах + 5 ° С до + 60 ° С. Температурний режим приміщення в яких встановлені натяжні стелі Clipso, Descor, Cerutti повинен бути від -20 ° С до + 60 ° С.

2. Потужність ламп точкових світильників, не повинна перевищувати 40 Вт для ламп розжарювання і 35 Вт для галогенних. У люстрах дозволено використовувати лампи будь-якої потужності, не вище рекомендованих виробником. Пряме відстань від лампи до стелі повинна складати не менше 30 см. Якщо лампа закрита плафоном, то відстань до стелі може бути будь-яким.

3. Слід уникати контакту стелі з колючими і ріжучими предметами, які можуть спричинити пошкодження. При механічному пошкодженні натяжної стелі (поріз, прокол) слід заклеїти отвір скотчем і викликати фахівців фірми – установника.

4. У разі затопило натяжної стелі необхідно відключити прилади освітлення і викликати фахівців фірми – установщика.

5. Ремонт натяжної стелі повинен виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями.

6. Для демонтажу стель необхідно викликати фахівців компанії.

Догляд за натяжними стелями

Догляд за натяжними стелями ПВХ

Однією з багатьох переваг натяжної стелі є те, що вона практично не вимагає догляду. У разі випадкового забруднення, натяжну стелю можна протерти вологою ганчіркою (рекомендується мити натяжну стелю, використовуючи м’яку тканину або мікрофібру).

При необхідності можна використовувати рідину для миття скла, мильний розчин. Миючий засіб не повинен містити розчинників. При сильному забрудненні використовуйте Уайт Спіріт.

Не рекомендується використання губок для протирання натяжної стелі, тому вони залишають розводи. Не можна використовувати щітки та абразивні чистячі засоби.

Щоб після багаторічної експлуатації повернути глянсовій натяжні стелі первісний блиск, використовуйте для протирання 10 відсотковий розчин нашатирного спирту.

Догляд за тканинними натяжними стелями

Тканинні натяжні стелі вимагають більш дбайливого поводження, ніж стелі на основі ПВХ. Їх також можна мити, використовуючи вологу ганчірку (бажано білу). Однак намагайтеся не терти довго одне і теж місце, щоб на стелі не залишилося слідів.

При сильному забрудненні використовуйте порошковий розчин (бажано “Аріель” – краще відмиває). Уайт спіритом і рідиною для миття вікон тканинні стелі мити не можна, тому перший роз’їдає просочення тканини, а другий має в своєму складі барвник, який проникає в структуру тканини.

Те, що ми робимо найкраще...