MeriLife Studio | Французькі натяжні стелі, Львів

Класичне

Варiанти освiтлення в натяжних стелях

Про дизайн натяжних стель потрібно подбати заздалегідь. І продумати кожну деталь. Особливу увагу слід приділити вибору підходящого для вас варіанту стельового освітлення. Від нього залежатиме атмосфера у вашому будинку або квартирі, розстановка акцентів на окремих деталях інтер’єру і зручність вашого життя. Як визначитися з вибором? Ми допоможемо вам у цьому і розповімо про різні декораторських прийомах організації освітлення.


Центральне освiтлення

Це класичний спосіб стельового освітлення. Тут використовуються люстри, основна роль яких полягає в компенсації розсіяного світла в темний час доби.

На малюнках представлені варіанти центрального освітлення в приміщеннях, а також комбінація центрального і периферійного освітлення з використанням вбудованих світильників, розташованих по периметру кімнати.

Точковi свiтильники, або LED-свiтильники

Сьогодні все більшої популярності набувають комбіновані варіанти освітлення. Зокрема, використання спільно з люстрами точкових світильників. Такі світильники є акцентують і дають можливість не тільки підвищити ступінь освітленості приміщення, але і часто є основними джерелами світла в функціональних зонах кімнати.

Існує кілька різновидів точкових вбудовуваних світильників. Серед них – прості (використовуються галогенові або LED лампи) і декоративні (в конструкції присутні декоративні елементи з кольорового пластику, скла, металу та інших матеріалів). Їх асортимент постійно розширюється, впроваджуються енергозберігаючі технології, змінюється оформлення та дизайн світильників.

Крім основної функції (освітлення приміщення) декоративні світильники дозволяють створювати особливі світлові ефекти і надавати оригінальність дизайну інтер’єру. Окремі види декоративних світильників здатні направляти, заломлювати, розсіювати або змінювати відтінок світла. Такі світильники використовуються не тільки при організації стельового освітлення, але і для підсвічування сходових ступенів, стін і підлоги.

Якщо ви хочете використовувати точкові світильники у ванній кімнаті або в іншому приміщенні з підвищеною вологістю, слід звернути увагу на другу цифру у маркуванні (вона показує ступінь захисту від вологи і повинна бути не нижче 4). При цьому слід встановлювати світильники зі спеціальною силіконовою прокладкою і скляною перегородкою.

Свiтлодiоднi стрiчки

Цей варіант підсвічування дозволяє реалізовувати оригінальні дизайнерські ідеї і може ідеально доповнити будь натяжна стеля незалежно від його конструктивних особливостей і матеріалу, з якого він виготовлений. Світлодіодна стрічка компактна, має тривалим терміном експлуатації і низьким енергоспоживанням. Вона дуже гнучка, що дає можливість розмістити її в спеціальній ніші і створювати особливі ефекти освітлення.

Світлодіодна стрічка повністю герметична: її можна встановлювати в будь-яких приміщеннях незалежно від рівня вологості і температурного режиму. Такий варіант освітлення здатний надати особливий колорит і стиль будь-якому приміщенню і наповнити його грою відблисків і відтінків.

Крім того, світлові стрічки використовуються для створення так званого світлового короба (підсвічування всього полотна стелі). Особливо ефектно цей спосіб підсвічування виглядає в поєднанні з малюнком на стелі або при установці одночасно декількох стрічок різного кольору.

Зоряне небо

Мабуть, багато хто з нас в дитинстві мріяли перед сном дивитися на дивовижне зоряне небо. Сучасні технології не стоять на місці. І зараз у вас з’явилася можливість реалізувати цю дитячу мрію. Ми пропонуємо нашим клієнтам оформити стеля у вигляді зоряного неба в їх квартирі, будинку, офісі або в інших приміщеннях. Існують різні способи створення цього твору мистецтва: за допомогою комбінації оптоволоконних ниток і технології натяжних стель або використання полотна з фотодруком, внутрішнього підсвічування і оптоволоконних ниток.

Отримати ефект мерехтіння дозволяє і використання натяжної стелі з блискітками. При цьому світлову ілюмінацію можна розмістити навіть на стіні. У кожному варіанті освітлення для навісних стель є свої переваги. Але найкращого ефекту можна досягти шляхом комбінування наведених вище джерел світла. Це дає можливість експериментувати з режимами освітлення, створювати особливі ефекти і унікальну атмосферу в приміщенні.

Те, що ми робимо найкраще...