MeriLife Studio | Французькі натяжні стелі, Львів

Ремонт

Ремонт натяжних стель

Ремонт натяжних стель це по сутi вiдносне поняття, оскiльки ремонтувати в натяжній стелі майже нiчого i якщо з стелею щось трапилося, то це часто просто замiна полотна. І все-таки, розглянемо декiлька випадкiв, коли натяжна стеля потребує ремонту.


Розрiз полотна

Трапляється, коли в стеля зазнає механічної дії гострого предмета. Важко уявити ситуацiю, при якiй це вiдбувається, однак порiзи полотна бувають не рiдко. Що люди кидають в натяжну стелю й при яких обставинах це вiдбувається? Невiдомо, але факт залишається фактом.

Отже. Вiдразу обмовимося, що ремонтувати розрiз, можна тiльки на бесшовнiй натяжній стелі на тканиннiй основi. Для цього можна взяти тканинний скотч, або шматок склошпалер i ретельно заклеїти розрiз, так що б краї латки не вiдходили вiд площини стелі.

Потiм стелю потрібно пофарбувати, щоб заплатка максимально злилася з тоном всієї стелі. Якщо розрiз не сильно розiйшовся, можна просто зашити його капроновими нитками. У будь-якому випадку фарбування обов’язкове для того, що б замаскувати дефект.

Розрiз, на натяжній стелі з плiвки ПВХ, можна лише затягнути за периметр стелі, але тiльки в тому випадку, якщо стеля зроблена за клиновою (штапиковою) або гарпунною (шпательною) технологiєю i розрiз знаходиться не далi 20 см вiд стiни. У будь-якому iншому випадку такi дефекти не ремонтуються i єдиним виходом є замiна полотна.

Затiкання води всередину натяжноi стелi

Трапляється часто i майже завжди, пiсля зливу води i нагрiву, натяжна стеля вiдновлює свiй колишнiй вигляд. Вийнятки становлять лише тканиннi натяжні стелі. Тканина, хоч i просочена спецiальним складом, але все таки пропускає воду, а значить вода може проникнути в структуру матерiалу i залишити незмивнi темнi плями.

Вiдрив багета вiд стiни

Вiдбувається через неякiсно виконаний монтаж. Частiше таке буває з безшовним тканинними стелями, через те, що майстри не поставили додаткових укрiплень вiд базової стелі. Ремонтується вiдкрiпленням полотна натяжної стелі вiд профiлю i встановлення розпорок в дефектному мiсцi. Даний випадок є гарантiйним.

Провисання полотна натяжноi стелi

В цьому випадку є двi причини з яких таке сталося. Перша причина: провисання вiд часу вiдбувається якщо стеля прожила вже бiльше 10 рокiв. Друга причина: нерiвномiрне натягування полотна. Ну, якщо з першим варiантом все зрозумiло, то другий можна розглянути докладнiше.

Рiвномiрнiсть натягу полотна впливає на ступiнь його натягу. i якщо майстри, якi встановлюють Вам натяжну стелю, мають 2 мiсяцi досвiду роботи з натяжними стелями, то таке цiлком можливо. Лiки вiд провисання – це перетяжка.

Також стеля може злегка провиснути вiд пiдвищення температури в примiщеннi. Даний випадок є гарантiйним.

Розрив полотна по шву

Важко однозначно сказати причину такої поведiнки полотна. Неякiсне зварювання, натяг вище норми, китайський матерiал або щось iнше. Проте з упевненiстю можна сказати тiльки одне – це замiна полотна. Ремонтувати неможливо. Даний випадок є гарантiйним.

P.S. Замовляйте безшовнi матерiали. На сьогоднiшнiй день майже у всiх примiщеннях можна зробити безшовнi натяжні стелі.

Те, що ми робимо найкраще...