MeriLife Studio | Французькі натяжні стелі, Львів

“Зоряне небо”

Системи пiдсвiтки “Зоряне небо”

Поява оптоволоконних систем освітлення дозволило істотно урізноманітнити проекти подсветок інтер’єру. За допомогою оптичного волокна можна домогтися раніше небачених ефектів. Повторити такі ефекти за допомогою інших світових систем не виходить, не дивлячись на розвиток технологій. Завдяки цьому оптоволоконні системи освітлення підсвічування ще довгі роки будуть залишатися родзинкою інтер’єрного підсвічування. Одним з найпоширеніших застосувань оптичного волокна в інтер’єрі є «Зоряне небо».


Такі стелі можна зустріти в будинках, квартирах, офісах, ресторанах, нічних клубах та інших громадських приміщеннях нашого міста. Використання «зоряного неба» дає можливість створити унікальне дизайнерське рішення в залежності від обраного вами візерунка, частоти мерехтіння «зірок», кількості освітлювальних приладів і колірних рішень.

Як і інші типи натяжних стель, така стеля дозволить приховати всі недоліки інтер’єру і привнесе в приміщення красу нічного неба. Безліч галактик, міріади зірок, метеорити, північне сяйво – це чарівна казка, якою може наповнитися будь-яке ваше приміщення. Сьогодні в деяких приміщеннях Львова можна зустріти таке оформлення стель, однак у зв’язку з високою його вартістю дозволити собі придбати таку розкіш могли лише одиниці. Наша компанія готова запропонувати вам монтаж стелі «Зоряне небо» за доступними цінами.

Свiтлодiодне зоряне небо

З кожним роком стелі зоряне небо починають набувати все більшої популярності. Очевидним достоїнством даної системи є те, що Ви цілком можете придбати основний світильник, зоряне небо, зробивши прекрасним обрамленням до основного джерела світла.

Розсипи зірок, пропоновані компанією «MeriLife Studio» складаються з оптичного кабелю, декоративних кришталевих насадок і джерела світла (генератора). Вхідні в систему зоряне небо світлодіоди відрізняються високою якістю і тривалим терміном експлуатації.

Компанія «MeriLife Studio» пропонує кілька варіантів установки оптоволоконних систем зоряне небо.

Зоряне небо Сваровськi

Цей елітний варіант стелі зоряне небо передбачає поєднання оптичного волокна зі спеціальними кристалами Сваровські (“Swarovski”), знаменитими на весь світ високою якістю огранювання. Таке поєднання дає абсолютно приголомшливий фантастичний ефект створення небосхилу.

Велика кількість великих і дрібних зірочок, що переливаються різноманітністю променевих малюнків, візуально сприймається як справжнє нічне небо. Зоряне небо Сваровські відмінно виглядає не тільки ввечері, але і в ранковий час, коли природне сонячне світло м’яко переливається в глибині кристалів.

Метод проектування

При монтажі цього типу, ефект зоряного неба створюється за допомогою світловодів, які виводяться в спеціальні точки на стелі, і светогенератора. У цьому випадку, світловоди кріпляться до плівки під час монтажу конструкції. Залежно від кількості світловодів, що припадають на певну точку легко можна регулювати яскравість «зірок».

Спеціально підібране оптоволокно зоряне небо змушує сяяти і світитися як справжній небосхил, всипаний зіроками. У денний час доби стеля цього типу виглядає як звичайна натяжна стеля, трохи відрізняється від своїх побратимів лише кольором, тому що для створення ефекту зоряного неба зазвичай застосовується плівка чорного або темно-синього кольору.

Імітація зоряного неба зараз настільки популярний елемент декору дискотек і клубів, ресторанів і самих звичайних житлових приміщень, що купити зоряне небо прагнути кожен, кому хоча б раз побачити своїми очима цей маленький оптоволоконний шедевр.

Компанія «MeriLife Studio» пропонує установку натяжних і підвісних стель зоряне небо абсолютно будь-яких розмірів і форм. Такі стелі прекрасно комбінуються із системами декоративного закарнізний освітлення під радіоуправлінням. Вартість на оптоволоконні системи зоряне небо залежить від кількості необхідних матеріалів і складності установки. Уточнити вартість стелі зоряне небо можна тут.

 

 

 

 

Те, що ми робимо найкраще...