MeriLife Studio | Французькі натяжні стелі, Львів

Послуги

До Ваших послуг:

повний спектр робіт з підбору і монтажу натяжних стель. Ми готові задовольнити Ваші найсміливіші фантазії. Це будь-які роботи пов’язані з установкою, виготовленням або декоруванням натяжної стелі, створенням інтер’єрів з використанням практичних і сучасних конструкцій. Наша компанія орієнтована як на роботу з приватними особами, так і з корпоративними клієнтами.


1. Консультація спеціаліста

frontpage_thumb2

Ви безкоштовно отримаєте всю необхідну інформацію по телефону чи в інший, зручний Вам, спосіб. Ми детально розкажемо про технічні і експлуатаційні властивості будь-якої натяжної стелі, а також дізнаєтесь який матеріал краще вибрати, вартість, терміни виготовлення і монтажу натяжної стелі.

 2. Виклик замірника

Виклик замiрника

Безкоштовний виклик замірника для зняття точної геометрії і надання консультації безпосередньо на об’єкті. Виїзд оплачується тільки в тому випадку, якщо об’єкт знаходиться за межами міста і в розмірі вартості проїзду громадським транспортом в дві сторони.

3. Розробка дизайну

Розробка дизайну

При виникненні у замовника труднощів із вибором типу стелі, фактури плівки, кольору і т.д. ми допоможемо визначитись із остаточним рішенням і розробимо детальний проект. Ви зможете створити власний дизайн, скориставшись пропозиціями наших спеціалістів.

4. Монтаж стелі

Монтаж стелі

Доставка  натяжних стель здійснюється безкоштовно. За день до монтажу ми зв’яжемося з Вами і попередимо про доставку Монтаж натяжних стель в нашій компанії здійснюють спеціалісти-монтажники. Всі вони професіонали, як мають за плечима не один рік роботи.

5. Декорування стелі

Декорування стель

Компанія йде в ногу з часом, тому ми не можемо не приділяти особливої уваги модним тенденціям в індустрії виготовлення натяжних стель. Ми створюємо не лише однотипні рішення, але й ексклюзивні рішення. Це допомагає замовникам знайти єдиний і неповторний стиль свого інтер’єру.

5а. Системи “Зоряне небо”

Зоряне небо

Дуже популярним серед наших замовників є натяжні стелі “Зоряне небо”. Ностальгуючи за чистим небом і зірками, мешканці міста дуже полюбили цей тип натяжних стель. Асортимент наших рішень “зоряного неба” для натяжних стель постійно збільшується і не залишить Вас байдужими.

5б. Артдрук на стелях

Артдрук на стелях

Арт- або фотодрук на натяжних стелях – це можливість нанесення на плівку натяжної стелі будь-якого зображення за допомогою цифрового друку.
Таким чином «Арт-друк» придає інтер’єру неповторності дизайну приміщення і підкреслює Вашу індивідуальність.

6. Обслуговування стель

Обслуговування стелі

Арт- або фотодрук на натяжних стелях – це можливість нанесення на плівку натяжної стелі будь-якого зображення за допомогою цифрового друку. Таким чином «Арт-друк» придає інтер’єру неповторності дизайну приміщення і підкреслює Вашу індивідуальність.

Те, що ми робимо найкраще...