MeriLife Studio | Французькі натяжні стелі, Львів

Співпраця

Партнерство

Наша робота заснована на принципах якості, на високих стандартах і, при цьому, – гнучкості і універсальності. Ми завжди відкриті для нових ідей, пропозицій і співпраці з вами. Пропонуйте, якщо є ідеї, або ознайомтесь з тим, що можемо запропонувати вам ми.

Наші партнери

Наша робота заснована на принципах якості і високих стандартах. Відповідно, серед наших постачальників і партнерів – провідні компанії з комплектації натяжних стель в Україні:

Labellнатяжні стелі ПВХ (м. Харків);
Clipso Union – тканинні натяжні стелі (м. Київ);
Южный город – оптоволоконні системи (м. Одеса);
Led City – світлодіодна техніка (м. Київ).

Як стати диллером

Якщо ви вирішили всерйоз зайнятись натяжними стелями і зробити цю діяльність не просто додатковим заробітком, а вивести її на рівень власного бізнесу – ласкаво просимо до нашої команди. З нами вам це буде зробити значно легше і швидше. Зателефонуйте, або напишіть нам – і ви отримаєте всю необхідну інформацію і підтримку на початку діяльності.

Дизайнерам

Сучасний дизайн житлового чи то офісного приміщення важко уявити без натяжних стель. Всі професійні творці інтер’єрів використовують в своїх проектах прогресивні

How to write my essay for me personally is a term in the classroom. Why is it that these phrases have been educated in classrooms? As it’s a standard practice in the schooling system. But is it the appropriate way write my paper? There are far better ways to perform this type of writing compared to using words such as”write my essay for me.”

технології. Якщо ваш фах – розробка інтер’єрних рішень, пропонуємо вам тривалу і плідну співпрацю.

Посередникам

Для власників магазинів будівельного спрямування, прорабів і відокремлених бригад з виконання ремонтно-монтажних робіт є спеціальні пропозиції, які дозволять вашим замовникам зі знижкою придбати натяжні стелі високого гатунку. Наша компанія відкрита для ідей, пропозицій і співпраці. Телефонуйте, ми обов’язково знайдемо спільну мову.

Навчання

Всі, хто так чи інакше співпрацює з нами повинні володіти відповідною інформацією в загальнобудівельних питаннях і в області натяжних стель. Для того, щоб забезпечити наших клієнтів високим рівнем обслуговування, ми пропонуємо різні програми навчання, відповідно до формату співпраці.

Наша робота – це професіоналізм в дії.

Те, що ми робимо найкраще...